PKN +2,33%
×

>> PROMOCJA: Tylko we wrześniu wykup dostęp do wszystkich funkcji serwisu na rok za cenę abonamentu na pół roku!

ATTrader.pl · Informacje o spółce PKNORLEN

PKNORLEN [PKN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
96,80 PLN +2,33%
Kurs akcji PKNORLEN w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 2,98 proc. przy podwyższonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 41,40 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 24,12 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5611 trans. przy obrocie na sesji 83,94 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-08-23 wykonaną przez Wojetek.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

PKN Orlen SA zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Spółka zarządza siedmioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie. Łączne moce przerobowe Orlenu wynoszą ok. 28 mln ton ropy rocznie. Spółka posiada sieć blisko 2 700 stacji paliw zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie. Posiada również koncesje na lądowe i morskie poszukiwania ropy naftowej i gazu ziemnego na terenie całego kraju. Jednym z priorytetów dla spółki jest rozpoznawanie i eksploatacja gazu ze złóż niekonwencjonalnych. Przyjętym kierunkiem rozwoju jest przekształcanie PKN Orlen w koncern typu multiutility zaangażowanego w sektor energetyczny.
Nazwa: POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA Skrócona nazwa: PKNORLEN
Adres: Chemików 7, 09-411 Płock Telefon: 24 256 81 80
Fax: 24 367 77 11 Email: ir@orlen.pl
Strona internetowa: www.orlen.pl NIP: 774 00 01 454
REGON: 610188201
Wykres PKNORLEN od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU