PKN -2,73%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce PKNORLEN

PKNORLEN [PKN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
73,44 PLN -2,73%
Kurs akcji PKNORLEN w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,53 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 31,41 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 18,54 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 7107 trans. przy obrocie na sesji 99,96 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-08-23 wykonaną przez Wojetek.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

PKN Orlen zajmuje się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Spółka zarządza siedmioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie. Łączne moce przerobowe Orlenu wynoszą ok. 28 mln ton ropy rocznie. Spółka posiada sieć blisko 2 800 stacji paliw zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie. Posiada również koncesje na lądowe i morskie poszukiwania ropy naftowej i gazu ziemnego na terenie całego kraju. Jednym z priorytetów dla spółki jest rozpoznawanie i eksploatacja gazu ze złóż niekonwencjonalnych. Przyjętym kierunkiem rozwoju jest przekształcanie PKN Orlen w koncern typu multiutility zaangażowanego w sektor energetyczny.
Nazwa: POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA Skrócona nazwa: PKNORLEN
Adres: Chemików 7, 09-411 Płock Telefon: 24 256 81 80
Fax: 24 367 77 11 Email: ir@orlen.pl
Strona internetowa: www.orlen.pl NIP: 774 00 01 454
REGON: 610188201
Wykres PKNORLEN od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU