OPL -2,38%
×

>> PROMOCJA: Tylko we wrześniu wykup dostęp do wszystkich funkcji serwisu na rok za cenę abonamentu na pół roku!

ATTrader.pl · Informacje o spółce ORANGEPL

ORANGEPL [OPL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
5,74 PLN -2,38%
Kurs akcji ORANGEPL w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 2,88 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 7,53 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 3,72 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 1529 trans. przy obrocie na sesji 10,18 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-01-18 wykonaną przez rprokopiak.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Orange Polska należy do France Telecom i należy do czołówki dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce. Działa we wszystkich segmentach rynku telekomunikacyjnego -dostarcza usługi telefonii stacjonarnej (rozmowy lokalne, krajowe i międzynarodowe), linię cyfrową („ISDN”), stały dostęp do Internetu , telewizję oraz usługi transmisji głosu przez Internet („VoIP”). Na koniec roku 2012, z usług Orange Polska korzystało ponad 20 mln klientów (telefonii komórkowej, telefonii stacjonarnej, usług szerokopasmowego dostępu do internetu oraz usług telewizyjnych) .
Nazwa: ORANGE POLSKA SA Skrócona nazwa: ORANGEPL
Adres: Al. Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa Telefon: 22 527 23 23
Fax: 22 527 23 41 Email: investors@orange.com
Strona internetowa: www.orange.pl NIP: 526-02-50-995
REGON: 012100784
Wykres ORANGEPL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU