NWG +1,50%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce NEWAG

NEWAG [NWG] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
20,30 PLN +1,50%
Kurs akcji NEWAG w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 2,53 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 913,50 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 198,28 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 38 trans. przy obrocie na sesji 119,28 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-03-02 wykonaną przez andrjusza.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Newag zajmuje się produkcją elektrycznych i spalinowych zespołów trakcyjnych oraz lokomotyw elektrycznych, a także oferuje usługi naprawy i modernizacji taboru. Oprócz tego w skład grupy kapitałowej wchodzą spółki zajmujące się wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami (Gliwice Property Management, Galeria Sądecka), oraz zarządzaniem know-how, marką i znakiem towarowym Newag (Newag IP Managment), a także organizacją finansowania dla spółek Grupy Kapitałowej, leasingiem i dzierżawą taboru kolejowego (Newag Lease Spółka z o.o. spółka komandytowo akcyjna, Newag Lease Sp. z o.o.).
Nazwa: Newag SA Skrócona nazwa: NEWAG S.A.
Adres: Wyspiańskiego 3, 33-300 Nowy Sącz Telefon: +48 18 449 63 60
Fax: +48 18 449 63 66 Email: sekretariat@newag.pl
Strona internetowa: www.newag.pl NIP: 7340009400
REGON: 490490757
Wykres NEWAG od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU