MON -1,86%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce MONNARI

MONNARI [MON] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,64 PLN -1,86%
Kurs akcji MONNARI w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 5,38 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 80,69 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 44,22 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 39 trans. przy obrocie na sesji 134,36 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-10-21 wykonaną przez krewa.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma skupia się na segmencie eleganckiej odzieży dla aktywnych i nowoczesnych pań powyżej 30 roku życia. Spółka oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające trendy mody. Linię odzieży uzupełnia szeroki asortyment akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Firma prowadzi również sklep internetowy. Kryzys finansowy doprowadził spółkę do upadłości układowej we wrześniu 2010 r., ale pod koniec 2013 r. spłaciła ona ostatnie zobowiązania wynikające z układu.
Nazwa: MONNARI TRADE Spółka Akcyjna Skrócona nazwa: MONNARI TRADE S.A.
Adres: Radwańska 6, 90-453 Łódź Telefon: 42 685 85 01
Fax: 42 942 00 85 Email: monnari@monnari.com.pl
Strona internetowa: www.monnaritrade.com NIP: 7251784741
REGON: 472333285
Wykres MONNARI od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.