LBW -0,43%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce LUBAWA

LUBAWA [LBW] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,16 PLN -0,43%
Kurs akcji LUBAWA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 174,31 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 91,26 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 370 trans. przy obrocie na sesji 974,16 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-04-27 wykonaną przez Papciak10.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Firma zajmuje się produkcją osłon balistycznych, kamizelek kuloodpornych, namiotów oraz specjalistycznych tkanin powlekanych. Realizuje zamówienia dla wojska, sił specjalnych, policji, straży granicznej, straży pożarnej oraz na potrzeby funkcjonariuszy straży miejskiej i pracowników ochrony. Spółka specjalizuje się również w branży produktów bezpieczeństwa pracy, ochrony pracowników i produktów turystycznych. Grupa jest obecna produktowo w ponad 50 krajach.
Nazwa: Lubawa SA Skrócona nazwa: LUBAWA
Adres: Staroprzygodzka 117, 64-400 Ostrów Wielkopolski Telefon: +48 62 737 57 00
Fax: +48 62 737 57 08 Email: info@lubawa.com.pl
Strona internetowa: www.lubawa.com.pl NIP: 744-00-04-276
REGON: 510349127
Wykres LUBAWA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.