KGH +0,25%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce KGHM

KGHM [KGH] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
81,58 PLN +0,25%
Kurs akcji KGHM w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 16,32 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 9,32 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5280 trans. przy obrocie na sesji 56,79 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-11-23 wykonaną przez Miro1974.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

KGHM jest jedną z czołowych w świecie firm zajmujących się poszukiwaniem i wydobyciem metali nieżelaznych. Działalność Grupy obejmuje kopalnictwo rud miedzi i metali nieżelaznych, produkcję górniczą metali (m.in. miedzi, niklu, złota, platyny, palladu), produkcję wyrobów z miedzi i metali szlachetnych, maszyn i urządzeń górniczych, usługi budownictwa podziemnego, usługi transportowe oraz z zakresu badań, analiz i projektowania, odzyskiwanie metali towarzyszących rudom miedzi oraz recykling. Grupa kapitałowa liczy ponad 70 podmiotów i zatrudnia blisko 33 tys. pracowników.
Nazwa: KGHM Polska Miedź SA Skrócona nazwa: KGHM POLSKA MIEDŹ SA
Adres: M. Skłodowskiej-Curie 48, 59-301 Lubin Telefon: (+48) 76 7478 200
Fax: (+48) 76 7478 500 Email: ir@kghm.com
Strona internetowa: www.kghm.com NIP: 6920000013
REGON: 390021764
Wykres KGHM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.