CAR +2,68%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce INTERCARS

INTERCARS [CAR] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
230,00 PLN +2,68%
Kurs akcji INTERCARS w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,29 proc. przy prawie 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 3,26 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,17 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 58 trans. przy obrocie na sesji 442,13 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-02-09 wykonaną przez theblitz.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Inter Cars SA to dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych działający w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Obok dystrybucji części, stanowiącej główny przedmiot działalności, firma prowadzi sprzedaż motocykli marki Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o., zajmującej się regeneracją części samochodowych, i Feber Sp. z o.o., produkującej przyczepy i naczepy oraz ogólnopolskiej sieci warsztatów.
Nazwa: INTER CARS SA Skrócona nazwa: INTERCARS
Adres: Powsińska 64, 02-903 Warszawa Telefon: 714-19-16
Fax: 714-19-18 Email: bzarzadu@intercars.com.pl
Strona internetowa: intercars.com.pl NIP: 118-14-52-946
REGON: 014992887
Wykres INTERCARS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.