FMF +0,42%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce FAMUR

FAMUR [FMF] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
2,40 PLN +0,42%
Kurs akcji FAMUR w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,38 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 451,69 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 307 trans. przy obrocie na sesji 861,59 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-03-16 wykonaną przez krzysztofszafran.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa o globalnym zasięgu zajmująca się produkcją zaawansowanych maszyn, rozwiązań i urządzeń dla górnictwa głębinowego, odkrywkowego, a także dla sektora wydobycia ropy naftowej i gazu. Głównym produktem spółki są zmechanizowane kompleksy ścianowe, umożliwiające eksploatację złóż węgla. Specjalizuje się także w projektowaniu i produkcji maszyn i urządzeń do transportu i przeładunku towarów masowych w różnych gałęziach przemysłu. Posiada liczne spółki zależne m.in. na Ukrainie, w Kazachstanie, Indiach, czy Niemczech.
Nazwa: Famur SA Skrócona nazwa: FAMUR S.A.
Adres: Armii Krajowej 51, 40-698 Katowice Telefon: +48 32 359 63 00
Fax: =48 32 359 66 77 Email: sekretariat@famur.com.pl
Strona internetowa: www.famur.com NIP: 634-012-62-46
REGON: 270641528
Wykres FAMUR od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU