ENG -0,58%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce ENERGA

ENERGA [ENG] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
6,88 PLN -0,58%
Kurs akcji ENERGA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 1,93 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 2,85 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,38 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 608 trans. przy obrocie na sesji 6,63 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2020-01-17 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Energa zajmuje się wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej i cieplnej na obszarze północnej i środkowej Polski. W skład grupy kapitałowej wchodzą m.in. Energa-Operator (dystrybucja energii elektrycznej), Energa-Obrót (handel i sprzedaż energii) oraz Energa Elektrownie Ostrołęka (produkcja energii elektrycznej i cieplnej). Moc generowana jest ze zróżnicowanych źródeł energii, takich jak: węgiel kamienny, woda, wiatr i biomasa.
Nazwa: Energa SA Skrócona nazwa: ENERGA S.A.
Adres: Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Telefon: +48 58 778 83 00
Fax: +48 58 778 83 99 Email: energa.sa@energa.pl
Strona internetowa: www.energa.pl NIP: 957-095-77-22
REGON: 220353024
Wykres ENERGA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU