ENA +1,03%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce ENEA

ENEA [ENA] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
6,89 PLN +1,03%
Kurs akcji ENEA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 11,13 proc. przy ponad 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 3,04 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,47 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 944 trans. przy obrocie na sesji 3,98 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-09-15 wykonaną przez Wojetek.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Enea to wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę klienta. Do Enei Operator należy sieć dystrybucyjna w północno-zachodniej Polsce (ok. 1/5 powierzchni kraju). Do Grupy Enea należą dwie elektrownie systemowe: Elektrownia Kozienice i Elektrownia Połaniec. W ramach grupy działa również Lubelski Węgiel Bogdanka – kopalnia jest głównym dostawcą surowca do należących do grupy elektrowni. Działalność Grupy Enea obejmuje również energetykę cieplną w zakładach w Białymstoku, Obornikach i Pile.
Nazwa: ENEA SA Skrócona nazwa: ENEA
Adres: ul. Górecka 1, 60-201 Poznań Telefon: +48/061 884 5544
Fax: +48/061 884 5955 Email: gielda@enea.pl
Strona internetowa: www.enea.pl NIP: 777-00-20-640
REGON: 630139960
Wykres ENEA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU