LWB +0,20%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce BOGDANKA

BOGDANKA [LWB] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
24,55 PLN +0,20%
Kurs akcji BOGDANKA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 835,03 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 283,91 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 597 trans. przy obrocie na sesji 1,83 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-11-21 wykonaną przez stary pies.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Bogdanka jest polskim producentem węgla kamiennego zlokalizowanym w najbardziej zasobnej w węgiel części Lubelskiego Zagłębia Węglowego. Sprzedawany surowiec energetyczny stosowany jest głównie do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i wytwarzania cementu. Kluczowymi odbiorcami spółki są firmy przemysłowe, przede wszystkim prowadzące działalność w branży elektroenergetycznej. Bogdanka jest pierwszą sprywatyzowaną kopalnią w Polsce, Skarb Państwa sprzedała 47 proc. akcji funduszom emerytalnym.
Nazwa: Bogdanka SA Skrócona nazwa: LW BOGDANKA S.A.
Adres: Bogdanka, 21-013 Puchaczów Telefon: (0-81) 462 56 00
Fax: (0-81) 462 56 17 Email: bogdanka@lw.com.pl
Strona internetowa: www.bogdanka.eu NIP: 713-000-57-84
REGON: 430309210
Wykres BOGDANKA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU