BIO -3,64%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce BIOTON

BIOTON [BIO] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
4,24 PLN -3,64%
Kurs akcji BIOTON w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 6,71 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 364,06 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 172,83 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 200 trans. przy obrocie na sesji 416,08 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-12-19 wykonaną przez jwk.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Bioton zajmuje się produkcją oraz dystrybucją leków i produktów biotechnologicznych. Firma wytwarza ważne klinicznie i nowoczesne leki, wśród nich rekombinowaną insulinę ludzką i jej formy farmaceutyczne, ludzki hormon wzrostu, a także rozmaite antybiotyki. BIOTON SA rejestruje swoje produkty w wielu krajach świata. Sprzedaż poza granicami Polski odbywa się na podstawie umów współpracy i umów sprzedaży zawieranych z zagranicznymi i krajowymi partnerami.
Nazwa: Bioton SA Skrócona nazwa: BIOTON
Adres: Starościńska 5, 02-516 Warszawa Telefon: 022 7214001
Fax: 022 7214004 Email: bioinfo@bioton.com
Strona internetowa: www.bioton.com NIP: 5210082573
REGON: 001384592
Wykres BIOTON od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU