APA -12,79%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce APANET

APANET [APA] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

NewConnect, akcje
0,75 PLN -12,79%
Kurs akcji APANET w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 12,79 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 2,44 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 499,07 tyś. zł. Niska wartość free float kwalifikuje walory spółki do spekulacyjnych. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 4 trans. przy obrocie na sesji 2,44 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-02-22 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Apanet operuje na rynku czystych technologii (cleantech) i od początku funkcjonowania zajmuje się głównie systemami sterowania i kontroli zużycia mediów. Działalność polega na tworzeniu i sprzedaży rozwiązań w zakresie inteligentnego sterowania oświetleniem, które są odpowiedzią na wysokie koszty obsługi oświetlenia ulicznego. Oferta jest skierowana przede wszystkim do jednostek samorządów terytorialnych, wykonawców inwestycji infrastrukturalnych czy podmiotów prywatnych, które zarządzają sieciami oświetlenia. Produkty grupy charakteryzują się dużym stopniem zindywidualizowania, co pozwala na dostosowanie rozwiązań do potrzeb potencjalnego klienta. Spółka świadczy również usługi konsultingu w zakresie czystych technologii.
Nazwa: Apanet SA Skrócona nazwa: APANET S.A.
Adres: Kwidzyńska 4/11, 51-416 Wrocław Telefon: +48 608 511 162
Fax: +48 (71) 783 29 31 Email: kontakt@apanetsa.pl
Strona internetowa: www.apanetsa.pl/pl NIP: 8971780588
REGON: 021806445
Wykres APANET od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji APANET w interwale dziennym nie ma określonego trendu.
Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne.
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU