AGO +0,76%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce AGORA

AGORA [AGO] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
13,25 PLN +0,76%
Kurs akcji AGORA w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,00 proc. przy prawie 10 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 617,20 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 307,46 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 25 trans. przy obrocie na sesji 301,47 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-11-21 wykonaną przez andy_dufresne.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych spółek medialnych w Polsce. Od 1999 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na jej media składają się: dzienniki, internet, reklama zewnętrzna, czasopisma, radio i kina. Flagowe aktywa spółki to: Gazeta Wyborcza, sieć kin Helios, radio Tok FM. Poza działalnością wydawniczą, tworzeniem treści na własne potrzeby i świadczeniem usług reklamowych, prowadzi m.in. działalność poligraficzną, usługi brokerskie i licencjonuje treści na potrzeby mediów elektronicznych. Priorytety rozwojowe spółki zakładają przede wszystkim rozwój w segmencie internetowym oraz tworzenie zasobów do produkcji telewizyjnej.
Nazwa: AGORA SA Skrócona nazwa: AGORA
Adres: Czerska 8/10, 00-732 Warszawa Telefon: 022 555 60 17
Fax: 022 840 00 67 Email: investor@agora.pl
Strona internetowa: www.agora.pl NIP: 526-03-05-644
REGON: 011559486
Wykres AGORA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU