AGO -2,97%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce AGORA

AGORA [AGO] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
6,54 PLN -2,97%
Kurs akcji AGORA w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 10,66 proc. przy prawie 3 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 304,64 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 151,76 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 78 trans. przy obrocie na sesji 202,51 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-11-21 wykonaną przez andy_dufresne.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych spółek medialnych w Polsce. Od 1999 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na jej media składają się: dzienniki, internet, reklama zewnętrzna, czasopisma, radio i kina. Flagowe aktywa spółki to: Gazeta Wyborcza, sieć kin Helios, radio Tok FM. Poza działalnością wydawniczą, tworzeniem treści na własne potrzeby i świadczeniem usług reklamowych, prowadzi m.in. działalność poligraficzną, usługi brokerskie i licencjonuje treści na potrzeby mediów elektronicznych. Priorytety rozwojowe spółki zakładają przede wszystkim rozwój w segmencie internetowym oraz tworzenie zasobów do produkcji telewizyjnej.
Nazwa: Agora SA Skrócona nazwa: AGORA
Adres: Czerska 8/10, 00-732 Warszawa Telefon: 022 555 60 17
Fax: 022 840 00 67 Email: investor@agora.pl
Strona internetowa: www.agora.pl NIP: 526-03-05-644
REGON: 011559486
Wykres AGORA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji AGORA w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym.
Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne.
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU