SOL +2,21%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce SOLAR

SOLAR [SOL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
3,70 PLN +2,21%
Kurs akcji SOLAR w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 0,27 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 11,1 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 4,44 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 17 trans. przy obrocie na sesji 16,09 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-01-22 wykonaną przez vladinho.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Firma działa w sektorze handlu detalicznego – zajmuje się projektowaniem i sprzedażą odzieży damskiej oraz dodatków odzieżowych, tj. torebki, paski, czapki, kapelusze chusty, które sprzedaje pod marką Solar. Na rynku podobny asortyment oferuje obecnie kilka innych giełdowych spółek wśród których możemy wymienić Monnari, Primamoda, LPP czy Silvano. Na koniec 2011 roku grupa Solar miała łącznie 72 sklepy własne, 15 sklepów franczyzowych (w tym 7 za granicą) oraz 147 sklepów partnerskich (w tym 31 za granicą). Poza Polską spółka jest obecna i rozpoznawana w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Rosji, na Ukrainie, Słowacji, Litwie oraz Białorusi. Strategia rozwoju zakłada dalszą ekspansję na zagraniczne rynki.
Nazwa: Solar Company SA Skrócona nazwa: SOLAR COMPANY S.A.
Adres: ul. Torowa 11, 61-315 Poznań Telefon: +48 61 8713020
Fax: +48 61 8713031 Email: info@solae.com.pl
Strona internetowa: www.solar.com.pl NIP: 779-10-19-139
REGON: 630371711
Wykres SOLAR od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU