BKM -1,48%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce PBKM

PBKM [BKM] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
80,00 PLN -1,48%
Kurs akcji PBKM w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 2,44 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 736,36 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 178,22 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 10 trans. przy obrocie na sesji 78,86 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM), działający na rynku międzynarodowym pod marką FamiCord Group, to założony w 2002 roku bank krwi pępowinowej, zajmujący się pozyskiwaniem, przetwarzaniem i długotrwałym przechowywaniem komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej i innych tkanek popłodowych na zlecenie rodziców w ramach tzw. bankowania rodzinnego. Grupa jest obecna na kilkunastu rynkach europejskich. Bezpośrednio oferuje usługi dla klientów w Polsce, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Węgrzech, Rumunii, Szwajcarii, Włoszech i na Łotwie. Ponadto, świadczy usługi dla partnerów, którzy pozyskują klientów w Szwecji, Danii, Serbii i krajach bałkańskich, Włoszech oraz na Ukrainie.
Nazwa: POLSKI BANK KOMÓREK MACIERZYSTYCH SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: POLSKI BANK KOMÓREK MACIERZYSTYCH S.A.
Adres: AL. JANA PAWŁA II 29, 00-867 WARSZAWA Telefon: +48 (22) 4364050
Fax: +48 (22) 4364050 Email: powiadomienia@pbkm.pl
Strona internetowa: www.pbkm.pl NIP: 5252239973
REGON: 017452559
Wykres PBKM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU