DPL +0,69%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce DROZAPOL

DROZAPOL [DPL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
7,25 PLN +0,69%
Kurs akcji DROZAPOL w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 4,32 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 44,36 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 15,84 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 181 trans. przy obrocie na sesji 428,36 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2021-04-25 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Drozapol-Profil SA to ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych. Firma zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych ze stali niestopowych, a w szczególności blach oraz kształtowników gorąco i zimnowalcowanych, prętów, profili zamkniętych i rur. Ponadto spółka prowadzi produkcję zbrojeń budowlanych oraz świadczy również usługi wstępnego przetwarzania i obróbki stali, prostowania i cięcia blach a także usługi transportowe.
Nazwa: DROZAPOL-PROFIL SA Skrócona nazwa: DROZAPOL
Adres: ul. Toruńska 298a, 85-880 Bydgoszcz Telefon: +48 52 3260958
Fax: +48 52 3260969 Email: zarzad@drozapol.pl
Strona internetowa: www.drozapol.pl NIP: 5540091670
REGON: 090454350
Wykres DROZAPOL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji DROZAPOL w interwale dziennym nie ma określonego trendu.
Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne.
Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU