ATM -3,20%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce ATM

ATM [ATM] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
12,10 PLN -3,20%
Kurs akcji ATM w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 3,20 proc. przy ponad 30 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 439,75 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 0 zł. Niska wartość free float kwalifikuje walory spółki do spekulacyjnych. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5 trans. przy obrocie na sesji 597,03 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

ATM SA działa na rynku teleinformatycznym od 1991 r. Pod marką ATMAN świadczy usługi telekomunikacyjne dla biznesu w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Najważniejsze składniki oferty ATM to: dostęp do internetu, szerokopasmowa transmisja danych oraz usługi kolokacji i hostingu. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego.
Nazwa: ATM SA Skrócona nazwa: ATM
Adres: ul. Grochowska 21A, 04-186 Warszawa Telefon: +48 22 5156100
Fax: +48 22 5156600 Email: customer@atm.com.pl
Strona internetowa: www.atm.com.pl NIP: 1130059989
REGON: 012677986
Wykres ATM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później Świece Linie Słupki Lin Log Publikuj Resetuj

Wykres analizy technicznej. Jeżeli chcesz narysować swoje linie kliknij na ikone długopisu na belce wyboru

Dodaj Resetuj
Dodaj Resetuj
-

Informacje dodatkowe

Wskaźniki analiza techniczna

Kurs akcji ATM w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym.
Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła.
Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne.
Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU