URS -0,93%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce URSUS

URSUS [URS] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
0,74 PLN -0,93%
Kurs akcji URSUS w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 9,28 proc. przy ponad 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 47,93 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 30,05 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 109 trans. przy obrocie na sesji 172,63 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-07-04 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Ursus to jedna z najstarszych polskich marek pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa. Profilem spółki jest produkcja i sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych, takich jak prasy zwijające, owijarki, przyczepy, zbieracze, rozrzutniki nawozów, czy wywrotki. Duża część asortymentu jest eksportowana do krajów wysoko uprzemysłowionych. Strategia rozwoju zakłada osiągnięcie pozycji kluczowego producenta i dystrybutora maszyn rolniczych na terenie Polski, sprzedawanych poprzez rozbudowaną siec dealerów.
Nazwa: URSUS SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: URSUS S.A.
Adres: Fabryczna 21, 11-040 Dobre Miasto Telefon: +48 22 506 56 00
Fax: (0 81) 749 32 66 Email: ursus@ursus.com
Strona internetowa: www.ursus.com NIP: 7392388088
REGON: 510481080
Wykres URSUS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU