SEN -1,94%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce SERINUS

SERINUS [SEN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
0,40 PLN -1,94%
Kurs akcji SERINUS w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się słabym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 1,46 proc. przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 96,67 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 43,17 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 93 trans. przy obrocie na sesji 138,86 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-01-30 wykonaną przez spoko_f.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka poszukiwawczo-wydobywcza powstała z połączenia Kulczyk Oil Ventures oraz Winstar. Jest międzynarodową grupą działającą w sektorze poszukiwania i wydobycia ropy naftowej oraz gazu. Podstawowymi aktywami spółki są koncesje w Rumunii i Tunezji wniesione przez przejętego w czerwcu 2013 roku Winstara.
Nazwa: SERINUS ENERGY PLC. Skrócona nazwa: SERINUS ENERGY PLC.
Adres: 28 Esplanade, JE1 8SB St Helier, Jersey Telefon: +1 403 2648877
Fax: +1 403 2648861 Email: info@serinusenergy.com
Strona internetowa: www.serinusenergy.com NIP: -
REGON: -
Wykres SERINUS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU