PLE +3,53%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce PROPERTYF

PROPERTYF [PLE] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

NewConnect, akcje
0,18 PLN +3,53%
Kurs akcji PROPERTYF w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 3,53 proc. przy prawie 2 krotnie większych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 492,8 tyś. zł a wartość akcji w wolnym obrocie 167,2 tyś. zł. Niska wartość free float kwalifikuje walory spółki do spekulacyjnych. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 3 trans. przy obrocie na sesji 197,88 zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Leasing-Experts SA jest funduszem leasingowym świadczącym również usługi zewnętrznej sieci sprzedaży dla czołowych spółek leasingowych w Polsce. Firma powstała w 2010 roku, posiada ponad 85 oddziałów franczyzowych na terenie całej Polski. Od 17.10.2013 jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie. Celem spółki jest dostarczanie małym i średnim przedsiębiorcom zaawansowanych produktów leasingowych.
Nazwa: PROPERTY LEASE FUND SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: PROPERTY LEASE FUND S.A.
Adres: ul. Św. Marcina 29/8, 61-131 Poznań Telefon: +48 61 3072887
Fax: Email: biuro@plfund.pl
Strona internetowa: www.plfund.pl NIP: 7661972117
REGON: 301352743
Wykres PROPERTYF od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU