BRG -5,38%

>> Sprawdź ofertę strefy premium ATTrader.pl - skanery, dane, wskaźniki, dywergencje, alerty mailowe, gorące spółki, komunikaty i wiele więcej

ATTrader.pl · Informacje o spółce BERLING

BERLING [BRG] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
4,92 PLN -5,38%
Kurs akcji BERLING w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 5,38 proc. przy ponad 3 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 86,35 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 23,73 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 3 trans. przy obrocie na sesji 6,01 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Berling jest importerem i dystrybutorem urządzeń oraz komponentów składających się na instalacje chłodnicze. Dysponuje jednym z największych magazynów w Europie. Do wspólnej grupy kapitałowej należy spółka Arkton – producent agregatów chłodniczych i zespołów sprężarkowych. Urządzenia te mają zastosowanie w przechowalnictwie owoców i warzyw, w mroźniach, przetwórstwie spożywczym i w supermarketach, a także w procesach technologicznych i na lodowiskach.
Nazwa: Berling SA Skrócona nazwa: BERLING S.A.
Adres: Zgoda 5/8, 00-018 Warszawa Telefon: +48 22 7278497
Fax: +48 22 7362899 Email: berling@berling.pl
Strona internetowa: www.berling.pl NIP: 522-005-97-42
REGON: 010164538
Wykres BERLING od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl Agencja relacji inwestorskich Capital PR PayU