SEN +1,32%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce SERINUS

SERINUS [SEN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
0,46 PLN +1,32%
Kurs akcji SERINUS w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 2,13 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 99,97 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 32,56 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 143 trans. przy obrocie na sesji 194,85 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-09-12 wykonaną przez bluelike83.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka poszukiwawczo-wydobywcza powstała z połączenia Kulczyk Oil Ventures oraz Winstar. Jest międzynarodową grupą działającą w sektorze poszukiwania i wydobycia ropy naftowej oraz gazu. Podstawowymi aktywami spółki są koncesje w Rumunii i Tunezji wniesione przez przejętego w czerwcu 2013 roku Winstara.
Nazwa: Serinus Energy Plc Skrócona nazwa: SERINUS ENERGY PLC.
Adres: 28 Esplanade, JE1 8SB St Helier, Jersey Telefon: +1 (403) 264-8877
Fax: +1 (403) 264-8861 Email: info@serinusenergy.com
Strona internetowa: www.serinusenergy.com NIP: -
REGON: -
Wykres SERINUS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU