PTH   0,00%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce PRIMETECH

PRIMETECH [PTH] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
0,90 PLN   0,00%
Kurs akcji PRIMETECH w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 14,05 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 3,76 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 4 trans. przy obrocie na sesji 2,94 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-09-12 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Primetech (dawniej Kopex) specjalizuje się w kompleksowych usługach górniczych. Realizuje szeroki zakres usług projektowych związanych z górnictwem węgla kamiennego, rud, soli i innych kopalin. Możliwości grupy uzupełnia działalność z zakresu wiercenia otworów o różnorodnym przeznaczeniu oraz wdrażania technologii wiertniczych w robotach inżynieryjnych i geotechnicznych.
Nazwa: Primetech SA Skrócona nazwa: PRIMETECH S.A.
Adres: ul. Armii Krajowej 51, 40-698 Katowice Telefon: (032) 6047000
Fax: (032) 6047100 Email: primetech@primetechsa.pl
Strona internetowa: primetechsa.pl NIP: 634-012-68-49
REGON: 271981166
Wykres PRIMETECH od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU