PGN +1,78%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce PGNIG

PGNIG [PGN] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
3,43 PLN +1,78%
Kurs akcji PGNIG w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 14,95 proc. przy podwyższonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 19,82 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 5,57 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5884 trans. przy obrocie na sesji 35,89 mln zł. Kurs charakteryzuje się podwyższoną zmiennością która wymaga uważnego obserwowania notowań Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-01-08 wykonaną przez krewa.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka zajmującą się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej, a także importem, magazynowaniem, sprzedażą i dystrybucją paliw gazowych i płynnych. Spółka sprzedaje gaz ziemny odbiorcom przemysłowym i ponad 6 milionom klientów indywidualnych. PGNiG posiada akcje/udziały w 46 spółkach, w tym w podmiotach świadczących specjalistyczne usługi geofizyczne i wiertniczo – serwisowe. Posiada oddziały i przedstawicielstwa w Rosji, Belgii, Danii, Pakistanie, Egipcie, na Białorusi i Ukrainie. Jest również właścicielem spółki PGNiG Norway, która prowadzi działalność w zakresie poszukiwania i eksploatacji złóż na Norweskim Szelfie Kontynentalnym, spółki POGC Libya, poszukującej złóż węglowodorów w basenie Murzuq na terenie Libii oraz PGNiG Sales&Trading w Monachium zajmującej się handlem gazem.
Nazwa: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Skrócona nazwa: PGNIG
Adres: Marcina Kasprzaka 25, 01-224 Warszawa Telefon: 022 1065000
Fax: 022 5835856 Email: media@pgnig.pl
Strona internetowa: www.pgnig.pl NIP: 5250008028
REGON: 012216736
Wykres PGNIG od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU