GET (  0,00%)
[x]
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.
Symbol:
Zaloguj | Obserwowane | Alerty | Skaner | Abonament
ATTrader.pl · Informacje o spółce GREENECO

GREENECO [GET] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek równoległy Akcje
0,29 PLN   0,00%
Kurs akcji GREENECO w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Spółka została zakwalifikowana przez GPW na listę alertów gdzie kwalifikowane są spółki które są w upadłości, wartość ich kapitalizacji nie przekracza 5 mln euro, charakteryzują się niskim poziomem płynności (w okresie 3 miesięcy mediana liczby transakcji wynosiła mniej niż 10 transakcji na sesję lub mediana wartości transakcji była mniejsza niż 50.000 zł na sesję) oraz wysoką zmiennością kursu akcji (średni kurs w okresie miesiąca był równy lub niższy niż 50 gr).Spółka została zakwalifikowana przez GPW na listę alertów co za tym idzie charakteryzuje się wysoką zmiennością kursu akcji Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2013-02-21 wykonaną przez władca_wykresów.
Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.
Jest to firma specjalistyczna realizująca kompleksowo projekty małej architektury poprzez przygotowanie projektu, realizację budowy, utrzymanie i konserwację terenów zielonych. Ponadto specjalizuje się w budownictwie, architekturze zieleni, obsłudze nieruchomości oraz usługach porządkowych. Firma realizuje również projekty polegające na odrestaurowywaniu zabytkowych budowli i przyległych do nich ogrodów.
Nazwa: GREENECO SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: GREENECO S.A.
Adres: Wierzbowa 9/11, 00-094 Warszawa Telefon: +48 22206 44 10
Fax: +48 22 206 44 10 Email: info@greenecotech.pl
Strona internetowa: www.greenecotechnology.com NIP: 8992435856
REGON: 932963607
Wcześniej Zmniejsz Zwiększ Później 1D 5D 10D 20D 3M 6M 9M 1Y 2Y 3Y 5Y Max Świece Linie Słupki Lin Log Porównaj Publikuj
Komunikaty 

Skaner notowań

Informacje dodatkowe

 
    2     2145 0

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Notoria Serwis Trend PayU
False