URS -5,64%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce URSUS

URSUS [URS] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
0,55 PLN -5,64%
Kurs akcji URSUS w interwale dziennym znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 9,36 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 35,66 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 21,25 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 110 trans. przy obrocie na sesji 140,32 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-10-09 wykonaną przez Tom28ek.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Ursus to jedna z najstarszych polskich marek pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa. Profilem spółki jest produkcja i sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych, takich jak prasy zwijające, owijarki, przyczepy, zbieracze, rozrzutniki nawozów, czy wywrotki. Duża część asortymentu jest eksportowana do krajów wysoko uprzemysłowionych. Strategia rozwoju zakłada osiągnięcie pozycji kluczowego producenta i dystrybutora maszyn rolniczych na terenie Polski, sprzedawanych poprzez rozbudowaną siec dealerów.
Nazwa: URSUS SPÓŁKA AKCYJNA w restrukturyzacji Skrócona nazwa: URSUS S.A. w restrukturyzacji
Adres: Frezerów 7, 20-952 Lublin Telefon: (0 81) 749 32 66
Fax: (0 81) 749 32 66 Email: lublin@ursus.com
Strona internetowa: www.ursus.com NIP: 7392388088
REGON: 510481080
Wykres URSUS od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.