PND +5,22%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce POLNORD

POLNORD [PND] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
4,84 PLN +5,22%
Kurs akcji POLNORD w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za średnio płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 9,02 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 158,23 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 72,37 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 175 trans. przy obrocie na sesji 438,24 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się wysoką zmiennością Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2018-01-02 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Polnord jest wiodącą na polskim rynku firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w działalności deweloperskiej, inwestycyjnej i budowlanej, od 1999 r. notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem - założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient - deweloper. Polnord, właściciel jednego z największych - wśród polskich deweloperów - banków ziemi, realizuje projekty deweloperskie w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. W ofercie Spółki znajdują się gotowe mieszkania, apartamenty i lokale usługowo-biurowe.
Nazwa: POLNORD SA Skrócona nazwa: POLNORD
Adres: Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa Telefon: 022 351 96 00
Fax: 022 351 96 00 Email: polnord@polnord.pl
Strona internetowa: polnord.pl NIP: 5830006767
REGON: 000742457
Wykres POLNORD od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.