PFL -0,38%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce PFLEIDER

PFLEIDER [PFL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
26,20 PLN -0,38%
Kurs akcji PFLEIDER w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 1,70 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 0 zł. Niska wartość free float kwalifikuje walory spółki do spekulacyjnych. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 6 trans. przy obrocie na sesji 42,18 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła 8 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2015-02-03 wykonaną przez spoko_f.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Grupa Pfleiderer jest producentem wyrobów drewnopochodnych, specjalizującym się w wytwarzaniu materiałów na potrzeby branży meblarskiej, wykończeniowej i budowlanej. Dostarcza płyty meblarskie, blaty kuchenne, laminaty wysokociśnieniowe HPL oraz okładziny ścienne dla największych producentów mebli w Polsce i w regionie DACH (Niemcy, Austria i Szwajcaria) oraz tysięcy średnich i małych firm z branży meblarskiej oraz budowlano-remontowej w całej Europie.
Nazwa: PFLEIDERER GROUP SPÓŁKA AKCYJNA Skrócona nazwa: PFLEIDERER GROUP SA
Adres: Strzegomska 42AB, 53-611 Wrocław Telefon: +48 71 747 10 00
Fax: +48 71 747 11 41 Email: office@pfleiderer.pl
Strona internetowa: www.pfleiderer.pl NIP: 719-10-00-479
REGON: 450093817
Wykres PFLEIDER od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU