KRU +0,49%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce KRUK

KRUK [KRU] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
122,40 PLN +0,49%
Kurs akcji KRUK w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za bardzo płynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami wzrosło. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 2,32 mld zł a wartość akcji w wolnym obrocie 1,49 mld zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 941 trans. przy obrocie na sesji 8,56 mln zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2019-03-22 wykonaną przez Papciak10.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Spółka Kruk jest międzynarodową grupą finansową zajmującą się windykacją wierzytelności na skalę masową. Największym segmentem działalności Kruka jest zakup i windykacja na własny rachunek i ryzyko portfeli przeterminowanych wierzytelności głównie od banków. Drugą, komplementarną aktywnością są usługi windykacji na zlecenie, w których przychody opierają się na prowizjach. Kruk jest największą w Polsce i całym regionie firmą windykacyjną. Od 2007 r. działa w Rumunii, gdzie także jest liderem rynkowym. W 2011 r. Kruk rozpoczął również działalność w Czechach i na Słowacji, a w kolejnych latach na rynku niemieckim, włoskim i hiszpańskim.
Nazwa: W. Kruk S.A. Skrócona nazwa: KRUK
Adres: Pułaskiego 11/17, 60-607 Poznań Telefon: 061 858 98 01
Fax: 061 852 11 22 Email: biuro@wkruk.com.pl
Strona internetowa: www.wkruk.pl NIP: 781-00-20-452
REGON: 008406931
Wykres KRUK od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.