KST   0,00%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce KONSSTALI

KONSSTALI [KST] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
25,30 PLN   0,00%
Kurs akcji KONSSTALI w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 149,20 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 53,08 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5 trans. przy obrocie na sesji 8,97 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji spadła.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Konsorcjum Stali powstało z fuzji producenta zbrojeń budowlanych i konstrukcji stalowych z firmą handlową Bodeko także działającą w sektorze stalowym. Działalność dystrybucyjna prowadzona jest obecnie w dwunastu oddziałach handlowych, a działalność produkcyjna i przetwórcza prowadzona jest w siedmiu zakładach. Głównymi klientami spółki są firmy budowlane, producenci konstrukcji stalowych i przedsiębiorstwa prowadzące inwestycje infrastrukturalne, przemysłowe i mieszkaniowe. Głównym asortymentem kierowanym do tych grup odbiorców są pręty żebrowane, walcówki, zbrojenia budowlane oraz kształtowniki gorącowalcowane.
Nazwa: Konsorcjum Stali SA Skrócona nazwa: KONSORCJUM STALI S.A.
Adres: Paderewskiego 120, 42 - 400 Zawiercie Telefon: 32 672 16 92
Fax: 32 672 22 45 Email: bz@ks.mail.pl
Strona internetowa: www.konsorcjumstali.com.pl NIP: 522-00-04-379
REGON: 001333637
Wykres KONSSTALI od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU