FER +3,72%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce FERRUM

FERRUM [FER] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
3,62 PLN +3,72%
Kurs akcji FERRUM w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami znacząco wzrosło. Kurs spadł w ciągu 5 sesji o 4,49 proc. przy niższych obrotach niż średnie.Kapitalizacja spółki wynosi 209,64 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 23,40 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 5 trans. przy obrocie na sesji 8,47 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 1 krotnie.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Ferrum SA zajmuje się produkcją rur do przesyłu mediów. Specjalizuje się w produkcji rur stalowych ze szwem oraz kształtowników zamkniętych. Produkty firmy przeznaczone są dla rynku gazowniczego (szczególnie do budowy rurociągów przesyłowych i dystrybucyjnych), petrochemicznego (rury zgrzewane prądami wysokiej częstotliwości wraz z powłokami polietylenowymi), ciepłowniczego, wodno-kanalizacyjnego (do przesyłu ścieków, wody pitnej i zasolonej) oraz przemysłowego. Emitent dysponuje nowoczesną linią technologiczną do pokrywania rur trójwarstwową powłoką polietylenową PE/polipropylenową PP - o średnicach powyżej 168,3 mm i jako jedyny w kraju powyżej 508 mm
Nazwa: Ferrum SA Skrócona nazwa: FERRUM
Adres: Porcelanowa 11, 40-246 Katowice Telefon: (0 32) 255 58 42
Fax: (0 32) 255 42 94 Email:
Strona internetowa: ferrum.com.pl NIP: 634-01-28-794
REGON: 272581760
Wykres FERRUM od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.