DPL -0,41%
×
ATTrader.pl · Informacje o spółce DROZAPOL

DROZAPOL [DPL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
1,23 PLN -0,41%
Kurs akcji DROZAPOL w interwale dziennym znajduje się w umiarkowanym trendzie spadkowym. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs niewiele się zmienił w ciągu 5 sesji przy zbliżonych obrotach do średnich.Kapitalizacja spółki wynosi 7,50 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 2,69 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 12 trans. przy obrocie na sesji 700,14 zł. Kurs charakteryzuje się małą zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji niewiele się zmieniła. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2013-11-26 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Drozapol-Profil SA to ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych. Firma zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych ze stali niestopowych, a w szczególności blach oraz kształtowników gorąco i zimnowalcowanych, prętów, profili zamkniętych i rur. Ponadto spółka prowadzi produkcję zbrojeń budowlanych oraz świadczy również usługi wstępnego przetwarzania i obróbki stali, prostowania i cięcia blach a także usługi transportowe.
Nazwa: DROZAPOL-PROFIL SA Skrócona nazwa: DROZAPOL
Adres: Toruńska 298 a, 85-880 Bydgoszcz Telefon: 52 3260936
Fax: 52 3260901 Email:
Strona internetowa: www.drozapol.pl NIP: 5540091670
REGON: 090454350
Wykres DROZAPOL od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Trend PayU
Przez minut masz dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu ATTrader.pl Jeśli chcesz korzystać z naszych narzędzi, wybierz odpowiedni abonament wchodząc na ten link lub z zakładki "Abonament i usługi" w swoim profilu.