BAL +1,50%
×

>> Sprawdź nasze narzędzie do analizy technicznej – pełny ekran, filtry spółek, obsługa w każdej przeglądarce

ATTrader.pl · Informacje o spółce BALTONA

BALTONA [BAL] Dodaj alert Dodaj do obserwowanych

Rynek podstawowy, ciągłe, akcje
6,75 PLN +1,50%
Kurs akcji BALTONA w interwale dziennym nie ma określonego trendu. Akcje spółki należą do walorów, które - biorąc pod uwage ilość zawieranych transakcji - charakteryzują się nikłym zainteresowaniem inwestorów - uważane są za niepłynne. W ostatnich kilku dniach zainteresowanie tymi akcjami nie podlegało znaczącym zmianom. Kurs wzrósł w ciągu 5 sesji o 2,27 proc. przy ponad 2 krotnie mniejszych obrotach.Kapitalizacja spółki wynosi 75,98 mln zł a wartość akcji w wolnym obrocie 14,68 mln zł. Na akcjach spółki - w ostatnim miesiącu - średnio zawierano 12 trans. przy obrocie na sesji 75,37 tyś. zł. Kurs charakteryzuje się przeciętną zmiennością, która w ciągu ostatnich sesji wzrosła 2 krotnie. Zobacz analizę techniczną spółki z dnia 2017-03-05 wykonaną przez volky.

Jeżeli spółka wydaje Ci się interesująca możesz tutaj dodać ją do obserowanych lub ustalić warunki, po spełnieniu których powiadomimy Cię na emaila.

Głównym przedmiotem działalności GK Baltona jest sprzedaż towarów w sklepach wolnocłowych oraz ogólnodostępnych zlokalizowanych w portach lotniczych w Europie. Zaopatruje ona największe polskie lotniska a także europejskie m.in.: we Lwowie, Montpellier oraz Rotterdamie. Dodatkowo Grupa Kapitałowa zajmuje się: prowadzeniem działalności gastronomicznej pod szyldem „Coffee Corner”, „Coffee Express” „Corner Dog” oraz „Travel Chef” na wybranych lotniskach w Polsce oraz zaopatrywaniem statków zawijających do europejskich portów. Strategia zakłada rozwój głównie poprzez otwieranie nowych sklepów oraz lokali gastronomicznych w Polsce i Europie. W 2010 r. Baltona pozyskała inwestora strategicznego – Flemingo International Ltd. z siedzibą w Dubaju, który jest obecnie jej głównym akcjonariuszem.
Nazwa: Baltona SA Skrócona nazwa: BALTONA S.A.
Adres: Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa Telefon: +48 22 519 20 00
Fax: +48 22 519 20 05 Email: board.office@baltona.pl
Strona internetowa: www.baltona.pl NIP: 586-010-22-92
REGON: 000144035
Wykres BALTONA od TradingView
Wykresy w ATTrader.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Skaner notowań dziennych

Informacje dodatkowe

Notowania

Współpraca
StockWatch.pl NOBLE Securities SA Agencja relacji inwestorskich Capital PR Trend PayU